szkolna wyprawka

Bezpieczny, grafitowy ołówek dla dzieci powyżej 4 roku życia. Idealny dla uczniów w trakcie nauki pisania; rekomendowany przez nauczycieli. Dzięki widocznej linii, wskazującej jak prawidłowo ułożyć palce i trójkątnemu korpusowi, wspiera rozwój nawyku prawidłowego chwytu pisarskiego. Posiada miejsce na spersonalizowany podpis. Ołówek grafitowy dla uczniów BIC® Kids jest wygodny zarówno dla prawo- jak i dla leworęcznych dzieci.

W przypadku złamania, ołówek nie zostawia drzazg i minimalizuje ryzyko skaleczenia, ponieważ został wykonany z syntetycznej żywicy, bez użycia drewna.

Kredki ołówkowe BIC Kids Evolution ECOlutions

Bardzo wytrzymałe, bezdrzewne kredki ołówkowe przyjazne dla środowiska. Zostały wykonane w 35% z materiałów z odzysku. Trwałe i bezpieczne, łatwe do zatemperowania. W przypadku złamania nie pozostawiają drzazg, są odporne na żucie. Produkt rekomendowany przez nauczycieli. Świetny wybór dla dzieci od 5. roku życia.

Flamastry BIC Kids Kid Couleur

Flamastry, których nie może zabraknąć w żadnej wyprawce szkolnej. Specjalna blokada zapewnia trwałość i niezawodność, ponieważ uniemożliwia wciśnięcie końcówki do środka. Flamastry posiadają tusz na bazie wody, dzięki czemu łatwo je sprać z większości tkanin oraz zmyć z rąk. Idealna propozycja dla małych artystów od 5. roku życia. Rekomendowane przez nauczycieli, uwielbiane przez dzieci.

Kredki ołówkowe zakończone gumką BIC Kids Evolution Illusion

Ścieralne kredki ołówkowe zakończone gumką. Dostępne w trzech  wariantach – 12, 18 i 24 żywych kolorów. Praktyczne i inspirujące, umożliwiają łatwe poprawianie pracy lub kreatywne ścieranie jej fragmentów, w celu osiągnięcia zaskakującego efektu estetycznego. Wyjątkowo miękkie, w intensywnych kolorach. Idealne do rysowania i kolorowania dla dzieci od 5 roku życia. Bezpieczne i trwałe. Wykonane z  żywicy syntetycznej; zawierają grafit odporny na złamania.

Plastelina BIC Kids (12 kolorów)

Plastelina do wielokrotnego użytku w 12 żywych kolorach. W pełni bezpieczna podczas zabawy; dla dzieci powyżej 1. roku życia. Rozwija wyobraźnię i kształtuje umiejętności manualne. Wyjątkowo miękka w użyciu umożliwia łatwe modelowanie dowolnych kształtów. Nie brudzi rąk ani ubrania.

Klej w sztyfcie BIC ECOlutions Glue Stick 

Klej w sztyfcie na bazie wody, który idealnie nadaje się dla dzieci. Gwarantuje czyste i łatwe klejenie na papierze, kartonie oraz fotografii. Opakowanie zostało w 100% wykonane z surowców wtórnych. Klej nie zawiera w składzie rozpuszczalników; jest całkowicie biodegradowalny i nie podlega bioakumulacji, dlatego stanowi optymalny wybór w trosce o Ziemię. Dzięki temu, że jest nietoksyczny i można go łatwo sprać, nadaje się nawet dla najmłodszych dzieci.

Nożyczki BIC Comfort 13 cm  dla praworęcznych i leworęcznych

Lekkie, trwałe i bezpieczne nożyczki dla najmłodszych użytkowników. Poręczne i wygodne. Dzięki miękkim gumowym uchwytom idealnie leżą w małej dziecięcej dłoni. Dostępne w trzech wariantach kolorystycznych. Nożyczki dla dzieci praworęcznych mają kolory: różowy i niebieski. Nożyczki w kolorze zielono-niebieskim są przeznaczone dla użytkowników leworęcznych.

Temperówka z 2 otworami BIC Sharpener Ellipse

Solidna, trwała i niezbędna w szkolnej wyprawce każdego ucznia. Dwa otwory umożliwiają precyzyjne temperowanie w różnych rozmiarach. Duży pojemnik na wiórki z zamknięciem pozwala na naostrzenie większej ilości kredek i ołówków za jednym razem. Dostępna w trzech kolorach obudowy: niebieskim, czerwonym i turkusowym.

Dodaj komentarz
You May Also Like

Rusza kampania społeczna „SZKOŁA-OD-NOWA”

Wraz z powrotem uczniów do szkół rusza ogólnopolska kampania społeczna „SZKOŁA-OD-NOWA”, realizowana…

Jaki poziom edukacji oferują bezpłatne szkoły policealne?

Szkoły policealne oferują szeroki zakres edukacji, dzięki czemu każdy może skorzystać z…